O nas

Naszym flagowym produktem są ubrania ochronne przeznaczone dla branży medycznej, kosmetycznej, spożywczej, itp. Działamy na polskim rynku świadcząc wysokiej jakości usługi już od 1969 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie.

Wykonujemy trwałe i bardzo wygodne fartuchy medyczne oraz kosmetyczne, jak też bluzy, sukienki oraz spodnie przeznaczone dla pracowników centrów odnowy biologicznej, klinik lekarskich, gabinetów specjalistycznych, zakładów cukierniczych. Dostarczamy profesjonalną odzież do miejsc pracy, gdzie dochodzi do częstego kontaktu z klientem, a schludny i zadbany wygląd odgrywa istotną rolę przy zdobyciu zaufania odbiorców usług.

Oferujemy kompletne stroje bądź części garderoby dla kobiet i mężczyzn w eleganckich krojach i nowoczesnym wzornictwie. Wykorzystujemy do stworzenia produktów sprawdzone tekstylia, jak elanobawełna bądź bawełna, które są przyjazne w kontakcie ze skórą. Jesteśmy w stanie dostosować kolorystykę oraz rozmiarówkę do indywidualnych wymagań klientów.